czwartek, 9 maja 2013

Konkurs: Wygraj aerator, albo dwa

konkurs-aerator

Konkurs rozstrzygnięty nagroda główna trafia do mk77 za napowietrzony wiersz biały, drugie miejsce dla AdamaK za zwięzłą interpretację klasyka. Dla pozostałych, czytelników bloga i uczestników konkursu, do 10 czerwca rabat 20% na aerator w sklepie picco.pl, kod rabatowy SRODKOWAPOLKA. Gratuluję zwycięzcom i do następnego razu.

Czas na obiecany w poprzedniej notce konkurs. Dwa aeratory do wzięcia*, amfora z imponującym stojakiem jako nagroda główna i klasyczny z subtelną podstawką dla zdobywcy drugiego miejsca. Niezorientowanych co aerator robi, a tym samym nie zmotywowanych by posiąść jeden, zapraszam notkę wcześniej. Aeratory w stanie doskonałym, każdy dwukrotnie przelany winem w celach testowych. Teraz będzie w podpunktach co, jak i kiedy?

 1. Aby wziąć udział w konkursie:
  • wpisujecie w komentarzach do tej notki hasło reklamujące aeratory, może być jedno zdanie, może być wierszyk. Komentarze są moderowane, po zakończeniu konkursu opublikuję wybrane. W przypadku dwóch takich samych zgłoszeń pierwszeństwo ma wcześniejsze datą komentarza. Prawa autorskie do hasła zostają przy jego autorze.
  • like’ujecie Facebookową stronę Środkowej Półki, lub wrzucacie link do Środkowej Półki na Facebooku / Twitterze.
 2. Termin przesyłania zgłoszeń (hasło + link) upływa 24 maja 2013 roku o godzinie 15:00. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 27 maja 2013 roku.
 3. Zdobywca pierwszego i drugiego miejsca zostanie wyłoniony przez dwuosobowe jury. Od wyników nie ma odwołania.
 4. Nagrody zostaną przesłane Pocztą Polską na koszt organizatora konkursu do odbiorcy na terytorium Polski. Nie ma możliwości przesłania nagród poza granice Polski.
 5. Organizator konkursu nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia nagrody zaistniałe w trakcie dostawy Pocztą Polską.
 6. W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie. Zgłoszenie się do konkursu oznacza zadeklarowanie się jako osoby pełnoletniej.
 7. Komentarze zawierające linki do stron komercyjnych, przesyłane jako zgłoszenia konkursowe, będą dyskwalifikowane.

Dobra, wystarczy formalizmów. Podsumowując, wpisujecie hasła jako komentarze do 24 maja, 15:00. Like’ujecie bądź linkujecie, a później zostaje tylko odebrać nagrody. Wyniki ogłaszam 27 maja, jako aktualizację tej notki. Niech wena twórcza was prowadzi!

* te same, które do testów, a następnie do rozdania w konkursie od picco.pl dostałem

2 komentarze:

AdamK pisze...

Wino z aeratorem najlepszym wyborem!

Spedycja Morska Info pisze...

wiersz biały ;-)

kobiety nie muszą być piękne,
przekłady nie muszą być wierne,
lecz wino powinno być napowietrzone,
więc kup aerator i zaproś na wino żonę,
nie musi być Twoja...

mk77

Publikowanie komentarza